18 Ağustos 2015 Salı

ÇEKİLİŞ SONUCU !

Herkese merhaba! Blogumun ilk çekilişi 15 Ağustos 2015'te sona erdi. Birkaç gündür yoğun olduğumdan çekiliş sonucunu ancak bugün açıklayabiliyorum. İnanın ben de en az sizler kadar meraklıydım kaç gündür. :) Vee uzunca bir liste yapıp bugün random.org'tan çekiliş için kura çektim. 

Çekiliş'e yaklaşık 80 katılım oldu ve ek haklarla birlikle 249'a ulaştı. Farkettim ki, çok fazla ek hak koymuşum. :) Katılımlarda birkaç tane uyanık (!) arkadaşımız birkaç defa yorum yapmış ve benim bunu farketmeyeceğimi düşünmüş sanırım.. O kişilerin üstünü tabii ki çizdim. Ayrıca link eklemeyenler ve kuralların dışında ek hak çabasına girenleri de saymadım. Bunlar da bilginize dedikten sonra artık çekiliş sonucunu açıklıyorum.Site, 48. kişiyi seçti. Bakalım kimmiş..


3. ek hakkıyla hediyelerimizi almaya hak kazanan kişi, Perihan İ (prhn) :)
Perihan İ isimli arkadaşımız 3 gün içinde bana ulaşmazsa, kurayı tekrarlamak durumunda kalacağım. Kazanamayanlar lütfen üzülmesin, çekilişlerim devam edecek. Herkese öpücükler, takipte kalın..

8 yorum:

 1. Bir an kalbim duracaktı ben mi kazanmışım diye ama maalesef bir sırayla kaybetmişim :-) Neyse ilk çekilişimi kazanmaya çok yaklaştım. Bir dahakini ben kazanırım umarım. Kazanan arkadaşı tebrik ederim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet bir sırayla kaçırmışsınız :) Umarım başka çekilişlerde kazanırsınız, takipte kalın.

   Sil
 2. perihan tebrikler. acaba bu kaçıncı kazandığın çekiliş? çok şanslısın:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. kazanıyorum ama maalesef alabildiğim hediye çok az göründüğü gibi değil. bir çok kişi hakkımı yedi maalesef :(

   Sil
 3. bilgilerimi mail adresinize gönderdim. teşekkürler.

  YanıtlaSil
 4. merhaba blog keşiften bloğunuzu buldummm ve beğendim izlemeye aldım sizi bana da beklerim :D http://blogbakkali.blogspot.com.tr/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Blog tanıtımı buraya: http://guzellikrutinim.blogspot.com.tr/2015/07/blog-kesif-etkinligi.html?m=1

   Sil

Yeni güzellik sırlarından haberdar olmak için e-mail adresini yaz :)